3290 CALACATTA SUPREME
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3290 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 307cm / 121inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3015kg |
| Block | 3290 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 307cm / 121inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3015kg |
| Block | 3290 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 307cm / 121inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3015kg |
| Block | 3290 |
| Color | GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 307cm / 121inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3015kg |
| Block | 3290 |
| Color | GREY |
| Bundle | 8 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 307cm / 121inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3000kg |